دکتر محمود رضا عباس زاده / بهترین متخصص مغز و اعصاب در قزوین
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

بهترین متخصص مغز و اعصاب در قزوین

مغز و اعصاب، مهم ترین مولفه هایی در بدن انسان هستند که برای زندگی سالم و بدون مشکل لازم است از سلامت کامل برخوردار باشند. از سوی دیگر شایع ترین مشکلاتی که در میان مردم رخ می دهد مربوط به همین اعضا است. البته می دانید که مغز و اعصاب اندام ها زیادی مانند کمر، گردن، زانو، خود مغز و … را تحت الشعاع خود دارد و هرگونه اختلال در آن ها می تواند عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد. از همین رو انتخاب یک متخصص مغز و اعصاب خوب همواره مورد اهمیت بوده و است. برای یافتن بهترین جراح مغز و اعصاب، توجه شما را به مطالبی که در ادامه آورده ایم، جلب می کنیم.

جراح مغز و اعصاب خوب در قزوین

 

یک متخصص مغز و اعصاب چه بیماری هایی را درمان می کند؟

یک جراح مغز و اعصاب باید بتواند تمامی بیماری های مربوطه را تشخیص داده و به بهترین شیوه ممکن درمان کند. از جمله مشکلاتی که باید توسط یک جراح مغز و اعصاب درمان شوند، عبارتند از:

 • خونریزی های مغزی
 • تومورهای مغزی و انواع بیماری های مربوط به آن
 • دیسک کمر
 • شکستگی کمر
 • دیسک گردن و شکستگی ها
 • بیماری های شایع ستون فقرات
 • عارضه های مربوط به نخاع
 • اختلالات مربوط به توراسیک
 • آنوریسم
 • هیدروسفالی
 • اسپوندیلولیستزیس

 

چگونه می توان بهترین متخصص مغز و اعصاب را پیدا کرد؟

مغز و اعصاب حساس ترین اعضای بدن هستند که کوچک ترین خللی در آن ها می تواند شیوه حرکتی فرد و حتی زندگی روزمره او را دچار مشکل کند. از همین رو لازم است برای انتخاب متخصص خوب، نهایت دقت را به خرج دهید.

برای این کار می توانید از تجربه و نظرات اطرافیانتان کمک بگیرید. اما یکی از متداول ترین شیوه های یافتن پزشک در دنیای امروز، سرچ در اینترنت و بررسی سوابق کاری پزشک مورد نظر می باشد. با این کار شما می توانید دامنه گسترده ای از اطلاعات را جمع آوری کنید و سپس بسته به معیارهای خود، از میان آن ها بهترین را جدا نمایید.

بنابراین دقت کنید که پزشک مورد نظر، حتما در زمینه بیماری مورد نظر شما تجربه و مهارت کافی را داشته باشد. حتی در صورت اورژانسی نبودن شرایط می توانید با تعدادی از آن ها به صورت حضوری ملاقات کنید و سپس تصمیم نهایی را اتخاذ نمایید.

 

یک متخصص مغز و اعصاب خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در کنار معیارهایی که برای انتخاب جراح مغز و اعصاب خوب در نظر دارید، لازم است توجه شما را به برخی ویژگی ها نیز جلب کنیم.

اولین و مهم ترین مورد که برای کاندید کردن یک پزشک در نظر بگیرید، دانش تخصصی و نیز تجربه کافی در زمینه مغز و اعصاب است. چرا که کوچک ترین اشتباه در پروسه درمان و جراحی می تواند عواقب بسیار خطرناکی برای فرد به دنبال داشته باشد.

دومین نکته ای که هنگام انتخاب جراح مغز و اعصاب باید در نظر داشته باشید، میزان صداقت او با بیمار است. به نحوی که نه خیلی اغراق کند و نه خیلی خوش بینانه صحبت کند. پزشک متخصص باید بتواند کاملا صادقانه با بیمار خود برخورد نماید و او را در جریان تمام جزئیات لازم قرار دهد.

مورد مهم دیگر این است که یک متخصص مغز و اعصاب خوب برای تشخیص برخی از بیماری ها باید تمامی روش های موجود را به کار گیرد تا بتواند تشخیص دقیقی ارائه دهد.

همچنین یک جراح مغز و اعصاب خوب باید از نظر اخلاقی نیز بسیار موجه باشد. با بیمار خود کاملا صبورانه برخورد نماید و بتواند در مواقع لزوم، او را متقاعد نماید. اینکه می گوییم متقاعد به این معنا نیست ک نظر و تصمیم خود را به بیمار تحمیل نماید. بلکه بتواند با ارائه دلایل منطقی، ذهن بیمار را به مسیری درست هدایت کند.

 

بهترین متخصص مغز و اعصاب

با توجه به تمام مطالب فوق، حتما تصمیماتی در مورد معیارها و نحوه انتخاب بهترین جراح مغز و اعصاب در ذهنتان شکل گرفته است. حتی بسیاری از شما نام چند پزشک را در ذهن خود حک کرده اید تا با تحقیق در مورد آن ها، تصمیم لازم را اتخاذ نمایید. بنابراین اجازه دهید ما هم سهم خود را در این تصمیم گیری خطیر ادا کنیم.

یکی از بهترین متخصصان و جراحان مغز و اعصاب در کشور ما، دکتر محمودرضا عباس زاده هستند که در قزوین و گاهی اوقات، تهران مشغول فعالیت می باشند. دکتر عباس زاده یکی از متبحرترین متخصصان مغز و اعصاب است که با سوابق درخشان خود، می توانند انتخاب مناسبی برای شما عزیزان باشند. برای اطلاع از روز و ساعات کاری ایشان، می توانید به انتهای صفحه مراجعه کنید.

برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

  پرسش و پاسخ تکمیلی

  سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

  0 دیدگاه
  یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1 × یک =

  Call Now Buttonتماس با پزشک