نظر به آغاز فرآیند تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی، دکتر حسین عباس زاده ، دبیر ائتلاف نخبگان کشور در استان خراسان جنوبی ، از حوزه قائنات و زیرکوه، ضمن دعوت آحاد مردم شریف حوزه انتخابیه به مشارکت حداکثری در این جشن ملی و سیاسی، بیانیه ای صادر کردند که حضور مردمان این خطه تقدیم می شود.

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف ، شهیدپرور و ولایی حوزه انتخابیه قائنات وزیرکوه
سلام علیکم
ابتدا از نیروهای انقلابی و جهادی، طلاب و روحانیون، اهالی بازار، فرهنگیان و به ویژه روستاییان و سایر اقشار زحمتکش جامعه که از حقیر برای نامزدی در این دوره از انتخابات دعوت کرده اند، تشکر کرده و بر خود واجب دانستم جهت پایان دادن به شایعات فضای مجازی و تببین مسیر راه، برای طرفداران خود اعلام دارم :
اینجانب، حسین عباس زاده، شفافیت و صداقت را اولین وعده، شعار و عملکرد مطلوب در این انتخابات می دانم و علیرغم وجود فرصت ها و پیشنهادات فراوان، وام دار مادی و معنوی احدی از گروه ها، اشخاص و یا تشکل ها نبوده و نیستم. بنده با هدف خدمت به مردم مظلوم، شریف و نجیب قائنات و زیرکوه و مشارکت حداکثری در انتخابات، پا به این عرصه گذاشته ام و تحت هیچ شرایطی از هدف خود منصرف نخواهم شد و در راستای اجرای صحیح و کامل منویات رهبر معظم انقلاب در قالب یک نیروی آتش به اختیار وارد گود رقابت شده ام و اقدام صحیح را، حرکت در مسیر جهادی و انقلابی می دانم و ضمن مخالفت شدید با هر گونه فعالیت افراطی در فضای تبلیغاتی انتخابات، به استحضار مردم شریف و هواداران میرسانم از توهین و تخریب و هر فعالیت دیگر علیه دیگر کاندیداهای انتخابات بپرهیزید و با عملکرد جهادی به تببین اهداف و برنامه های این جانب بپردازید.
قطعا مردم شریف قائنات و زیر کوه خود صاحب تصمیم بوده و با دانش و بینش سیاسی خود، با مشارکت حداکثری، آتش به اختیار، مشتی محکم بر دهان بدخواهان این مرز و بوم خواهند زد و انتخاباتی پرشور برگزار خواهند کرد.
مردم گرانقدر!

اینجانب برای شرکت در این دوره از انتخابات مجلس با استفاده از ظرفیت نیروهای جوان، متخصص و باتجربه در زمینه رسانه، برنامه ریزی و تحقیق، اهداف و برنامه های مبسوط و مفصلی را آماده‌ی انجام کرده ام. مشروح برنامه‌ها به همراه کلیه سوابق و رزومه‌‌ای که اینجانب در سطح منطقه و کلان دارم، در وبسایت رسمی خود به آدرس www.drabbaszadeh.com در دسترس قرار داده ام و هر خبر و اطلاعیه را صرفا از این مرجع انتشار خواهم داد .

با تشکر
حسین عباس زاده

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید